Seriestevne – Tidsskjema og baneoppsett løp

Øvelse Klasse Fornavn Etternavn
17:00 Vektkast Kvinner veteran 70-74 Grete Rivenes
17:00 Vektkast Menn veteran 80-84 Arne Ueland
17:00 Vektkast Menn veteraner 60-64 Lars Åke Greiff
17:00 Vektkast Menn veteraner 65-69 Hans Petter Villo
17:30 H1B2 60 meter Gutter 12 Tarjei Aunan
17:30 H1B3 60 meter Gutter 15 Henrik Duncan
17:30 H1B4 60 meter Gutter 15 Kristoffer Solberg
17:33 H2B3 60 meter Jenter 10 Oda Hytten Skyvang
17:33 H2B4 60 meter Jenter 10 Taran Aunan
17:33 H2B5 60 meter Jenter 11 Malin Gallis
17:33 H2B6 60 meter Jenter 11 Mari Melsom Walle
17:36 H3B3 60 meter Jenter 12 Nora Roberg Torbergsen
17:36 H3B4 60 meter Jenter 12 Maja Roberg Torbergsen
17:36 H3B5 60 meter Jenter 13 Claudia Maria Hastie Foss
17:36 H3B6 60 meter Jenter 14 Tuva Aunan
17:36 H3B7 60 meter Kvinner senior Nora Øyen
17:39 H4B3 60 meter Kvinner veteran 65-69 Marit Huflåtten
17:39 H4B4 60 meter Menn veteran 80-84 Arne Ueland
17:39 H4B5 60 meter Menn veteran 80-84 Gunnar Olav Hansen
17:39 H4B6 60 meter Menn veteraner 50-54 Oddvar Viulsrød
17:39 H4B7 60 meter Menn veteraner 60-64 Gunnar Jakob Langved
17:45 H5B2 100 meter Gutter 11 Kevin Carlstedt
17:45 H5B3 100 meter Gutter 12 Tarjei Aunan
17:45 H5B4 100 meter Gutter 13 Sebastian Berntsen
17:48 H6B2 100 meter Jenter 10 Oda Hytten Skyvang
17:48 H6B3 100 meter Jenter 11 Malin Gallis
17:48 H6B4 100 meter Jenter 11 Mari Melsom Walle
17:48 H6B5 100 meter Jenter 12 Nora Roberg Torbergsen
17:48 H6B6 100 meter Jenter 12 Maja Roberg Torbergsen
17:51 H7B2 100 meter Jenter 13 Mathea Wego Karlsen
17:51 H7B3 100 meter Jenter 13 Claudia Maria Hastie Foss
17:51 H7B4 100 meter Jenter 14 Tuva Aunan
17:51 H7B5 100 meter Kvinner senior Nora Øyen
17:54 H8B3 100 meter Kvinner veteran 65-69 Marit Huflåtten
17:54 H8B4 100 meter Menn veteran 80-84 Arne Ueland
17:54 H8B5 100 meter Menn veteraner 60-64 Gunnar Jakob Langved
18:00 H9B3 200 meter Gutter 11 Kevin Carlstedt
18:00 H9B4 200 meter Gutter 15 Henrik Duncan
18:00 H9B5 200 meter Kvinner senior Nora Øyen
18:00 H9B6 200 meter Kvinner veteran 65-69 Marit Huflåtten
18:03 H10B3 200 meter Jenter 10 Oda Hytten Skyvang
18:03 H10B4 200 meter Jenter 11 Malin Gallis
18:03 H10B5 200 meter Jenter 11 Mari Melsom Walle
18:03 H10B6 200 meter Jenter 12 Nora Roberg Torbergsen
18:03 H10B7 200 meter Jenter 12 Maja Roberg Torbergsen
18:03 H10B8 200 meter Jenter 13 Claudia Maria Hastie Foss
18:00 Slegge Gutter 12 Fredrik Solheim Hytten
18:00 Slegge Gutter 14 Øystein Solheim Hytten
18:00 Slegge Jenter 13 Mathea Wego Karlsen
18:00 Slegge Kvinner senior Mari Hytten Skyvang
18:00 Slegge Kvinner veteran 65-69 Marit Huflåtten
18:00 Slegge Kvinner veteran 70-74 Grete Rivenes
18:00 Slegge Menn senior Roar Sigurd Uglem
18:00 Slegge Menn veteraner 60-64 Lars Åke Greiff
18:00 Slegge Menn veteraner 65-69 Hans Petter Villo
19:00 Kule Gutter 11 Kevin Carlstedt
19:00 Kule Gutter 12 Fredrik Solheim Hytten
19:00 Kule Gutter 14 Øystein Solheim Hytten
19:00 Kule Jenter 11 Mari Melsom Walle
19:00 Kule Jenter 13 Mathea Wego Karlsen
19:00 Kule Jenter 13 Claudia Maria Hastie Foss
19:00 Kule Kvinner veteran 70-74 Grete Rivenes
19:00 Kule Menn senior Roar Sigurd Uglem
19:00 Kule Menn veteran 75-79 Kai Ingar Hole
19:00 Kule Menn veteraner 55-59 Thomas Cato Skomedal Rønvik
19:00 Kule Menn veteraner 60-64 Lars Åke Greiff
19:00 Kule Menn veteraner 65-69 Hans Petter Villo

 

 

 


Legg igjen en kommentar